سلام.  من وحید قنبریان نائینی هستم

وحید قنبریان نائینی
وحید قنبریان نائینی

سال ها دنبال این بودم که راه موفقت آدم ها را پیدا کنم و من هم به سمت سوی موفقیت حرکت کنم .

کتاب های شکوفایی شخصیت میخواندم کتاب های انگیزشی می‌خواندم، مقاله های موفقیت میخواندم و این در حالی بود که در سال های دبیرستان در رشته ریاضی و فیزیک در حال تحصیل بودم و سپس در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه ادامه تحصیل دادم.با توجه به مهارت هایی که داشتم توانستم وارد بازار کار شوم اما از رشته تحصیلی ام و کاری که انجام میدادم با توجه به این که به مدارج بالای سرپرستی رسیده بودم لذت نمی‌بردم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این هم عکس های زمانی که مهندس مکانیک بودم

رزومه وحید قنبریان نائینی
رزومه وحید قنبریان نائینی
رزومه وحید قنبریان نائینی
رزومه وحید قنبریان نائینی

 

بعد از آموختن برنامه ریزی عصبی کلامی:

با علم ان ال پی و اینیاگرام آشنا شدم و با شرکت درکلاس ها و آموختن این علوم توانستم به نحوه ای که دوست دارم زندگی کنم .

ابتدا یک سبک زندگی صحیح را آموختم. سپس خودم را شناختم و توانستم با برنامه ریزی صحیح روز های خوبی را برای خود رقم بزنم .

سپس با توجه به آموخته هایم و با شناخت تیپ شخصیتی خودم زندگی متعادل را توانستم تجربه کنم و رسالت خود را در معلمی و آموزش یافتم و شروع به فعالیت در زمینه آموزش مهارت‌های پیشرفت و توانگری در سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی و کلاس های آزاد کردم.

NLP (علم موفقیت) و اینیاگرام (شخصیت شناسی نه گانه- علم هنر زندگی متعادل) را به صورت آکادمیک آموزش می‌دیدم و زمان هایی که با توجه به علاقه ای که داشتم شب هنگام به عازم سفر میشدم تا بتوانم در تعطیلی دو روز آخر هفته آموزش ها را دریابم و خود را صبح شنبه به کار قبلی ام برسانم.

روز های آسانی نبود اما عشق و علاقه من بیشتر بود که موفق به اخذ TECNETIONER of NLP & PRACTITIONER of NLP از کانون ان ال پی ایران و MASTER&TRAINER of NLP یا استادی برنامه ریزی عصبی کلامی از خانه ان ال پی ایران به مدیریت و استادی آقای سجاد زمانی و همچنین مربی و مدرس اینیاگرام از استاد سید فرید علامه عضو انجمن بین المللی اینیاگرام شدم .

در این راه با استادان دیگری همچون محمد رضا شعبانعلی و محمد پیام بهرام پور برای بحث های تکمیلی مدرسی آشنا شدم و همچنین کتب روانشناسی روانشناختی را هم با توجه به علاقه ام به علوم انسانی مطالعه میکردم و پس از سال ها تلاش و پشت کار که در مطالعات و تحقیقات خود داشتم این آموزش ها را در زندگی به کار گرفتم .

به لطف و یاری خداوند ازدواج کردم و توانستم با آموزش هایی که دیده بودم خدارو شکر زندگی خوبی را با همسرم بسازیم.

 

 

کلاس های و کارگاه های خود را شروع کردم از کلاس های کوچک تا زمانی که افراد نتایج این آموزه ها را در زندگی تجربه کردند و به احساس رضایت رسیدند، تعداد افراد شرکت کننده در کلاس ها افزایش پیدا کردند.

 

از آن جا که به موضوع عزت نفس بسیار علاقه مند بودم و موضوعی حیاتی در زندگی افراد میدانستم شروع به برگزاری دوره هایی با نام عزت نفس و اعتمادبه نفس در کار، خانواده، و جامعه نمودم.

 

خوشبختانه در پایان دوره ها رضایت حداکثری را از مخاطبان دریافت میکردیم و همچنین موفق به اخذ نمایندگی رسمی استان اصفهان خانه ان ال پی ایران شدم و به یاری خداوند دوره های ان ال پی را هم در استان اصفهان به صورت حضوری و در وبسایت آکادمی توانگری به آدرس www.nlpinlife.com به صورت غیر حضوری آموزش می دهیم.

 

رزومه وحید قنبریان نائینی
رزومه وحید قنبریان نائینی
رزومه وحید قنبریان نائینی
رزومه وحید قنبریان نائینی
رزومه وحید قنبریان نائینی

 

بزرگواران، من وحید قنبریان نائینی توانستم به یاری خداوند و با آموزش و شرکت در کارگاه های مهارتی ان ال پی و اینیاگرام دستاورد های زیادی را به دست بیاورم.

از جمله دستاورد های عزت نفس و اعتماد به نفس،شناخت خود و سپس شناخت و تحلیل محیط – ارتباطات خوب و در کل توانستم، زندگی را با طعم رضایت و بر پایه واقعیت بنا کنم و طعم شیرین زندگی را بچشم.

 

شما هم می توانید با آموزش و شناخت خود و مهارت های کاربردی به تعادل و تعالی در زندگی برسید.

 

توانگر باشید
وحید قنبریان نائینی