تماشا یا دانلود فیلم وبینار ورژن موفق من با علم ان ال پی:

دانلود ویدیو
با کیفیت 720
حجم:191 مگابایت
دانلود
دانلود اسلاید ها

 

وبینار ورژن موفق من با علم NLP با تکنیک‌های جادویی NLP  رویاهای ذهنی خود را به واقعیت تبدیل کنید.

سلام به دوستان توانگر

دوست دارم در ابتدای صحبتم، در مورد تأثیری که NLP بر زندگی‌ام داشته است را بازگو کنم. در دوران مدرسه فردی بسیار مضطرب بودم و فشار این اضطراب را بر خانواده‌ام خالی می‌کردم با پرخاشگری‌هایی که داشتم. از صحبت جلو جمع می‌ترسیدم. همیشه افراد موفق را می‌دیدم و دنبال کشف راز موفقیت آن‌ها بودم. چه افرادی که وضعیت مالی خوبی داشتند و چه افرادی که وقعیت تحصیلی خوبی داشتند. 

هر بار راز موفقیت برای من تغییر می‌کرد. خانواده خوب. تحصیل خوب. شهر خوب، هوش خوب و هر چیزی را ربط می‌دادم. اما هر بار راز موفقیت تغییر می‌کرد. اما اگر راز بود چرا هر بار تغییر می‌کرد. 

تا این که با NLP آشنا شدم. ان‌ال‌پی یا برنامه ریزی عصبی کلامی از ذهنیت صحبت می‌کرد. از هدف گذاری، مدیریت ذهن، عزت نفس، اعتمادبه‌نفس، تصمیم گیری، ارتباط موثر، الگو داشتن برای موفقیت. مواردی که ان‌ال‌پی به من نشان داد، تماما مهارت‌هایی بود که در تمام افراد موفق کاملا گویا بود.

پس شروع کردم به اینکه دقیق‌تر با ان‌ال‌پی را یاد بگیرم و مهارتهای آموزش داده شده را در زندگی ام پیاده کنم و خوش‌بختانه من هم توانستم موفقیت‌هایی را به نوبه خودم کسب کنم. 

وحید قنبریان نائینی که از صحبت جلو جمع ترس داشت سمینار ۳۰۰ نفره بگزار کرد. از مستقل بودن می‌ترسید توانست ازدواج کند و در شهری خارج از سکونت پدر و مادرش زندگی کند. کار‌آفرینی کرد و توانست به تمکن مالی برسد.

دوست عزیزم این‌ها را دارم می‌نویسم که بگم تو هم می‌تونی. دیگه وضعیت اولیه‌ای که داری بدتر از من وحید قنبریان نائینی که نیست. پس کافیه بدونی ذهنت چطوری کاری می‌کنه مهارت‌هایی را یاد بگیری و ورژن موفق خودت را ایجاد کنی. شک نکن دوست من. مهارت، یاد گرفتنی است. با تکرار و تمرین می‌تونی به شدت رشد کنی. 

اما شرط‌هایی هم داره. که اول کاتالوگ موجودی به اسم انسان را مطالعه کنی و بدونی چطوری کار می‌کنه؟ راه حلش پیش ان‌ال‌پی است. برنامه‌ریزی عصبی کلامی.

یه پیشفرض در ان‌ال‌پی هست که میگه پشت هر رفتاری یک منظور مفیدی نهفته است. پس دوست عزیز من اگر از نشدن ها و نرسیدن‌ها میترسی بدون که در ناخودآگاهت یه قفلی هست که باید بازش کنی. 

تو می‌تونی با شناسایی روش کارکرد مغز و رفتاری که انسان‌ها نشون میدن به ذهن و قلبشون نفوذ کنی و ارتباطات خیلی مؤثری را برقرار کنی.

می‌دونی چه سود‌هایی به دست میاری وقتی بدونی چطوری ذهنت را مدیریت کنی! می‌تونی ترس هات را مدیریت کنی. می‌تونی روابطی که داری را مدیریت کنی. می‌تونی درامدت را مدیریت کنی . می‌تونی احساسات و اهدافت را مدیریت کنی به سمتی که دوست داری. چون تون یک انسانی، اشرف مخلوقاتی. خودتا دست بالا بگیر. نکنه که ناامید بشی که خدارو خوش نمیاد با این امکاناتی که در اختیارت قرار داده.

من وحید قنبریان نائینی هستم مستر و ترینر ان‌ال‌پی (برنامه‌ریزی عصبی، کلامی) که به علم موفقیت شناخته می‌شه. تا به الآن بیش از صد کارگاه آموزشی را در آکادمی توانگری برگزار کردیم . به بیش از هزار نفر آموزش و مشاوره دادیم. 

این بار قصد داریم در این وبینار به شما بگوییم که با یادگیری ان‌ال‌پی واقعی به چه موفقیت‌های شگفت‌انگیزی می‌تونید برسید. امروزه خیلی صحبت از موفقیت و تغییر و کوچینگ و تحول میشه. اما در کنار همه این‌ها واقعیت هایی وجود داره که باید در نظر گرفت. خیلی جاها تعریف‌های نادرستی از ان‌ال‌پی شده. حتی به اشتباه با موارد دیگه اشتباه تعریف شده. 

من اومدم که در این وبینار به شما بگم که در واقعیت NLP چگونه باعث تغییر در ما می‌شه و چگونه ازش استفاده کنیم تا ورژن موفق خودمون را نشون بدیم.

مبادا که فکر کنید این وبینار رایگان است. ما در آکادمی توانگری ارزش زیادی به شما عزیزانی که به ما اعتماد می‌کنید میدهیم. قدر زمانی که در اختیار ما می‌گذارید را می ‌دانیم. پس هزینه این وبینار برای شما زمانی است که در اختیار ما می‌گذارید و ما هم با آموزش مفید بهای زمان شما را پرداخت خواهیم کرد.

 

مخاطبین

افراد مشتاق تحول

افرادی که می‌خواهند با ان‌ال‌پی به اهداف خود برسند. 

افرادی که می‌خواهند با‌ ان‌ال‌پی به ترس‌های خود غلبه کنند.

ذهن خود را برای موفقیت مدیریت کنند.

می‌خواهند ارتباط موثر برقرار کنند.

افرادی که می‌خواهند به عزت نفس و اعتمادبه‌نفس واقعی برسند.

افرادی که می‌خواهند بر استرس‌ها و فوبیاهای خود غلبه کنند.

افرادی که دوست دارند مدل‌ذهنی افراد موفق را بدانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *