ما در مجموعه آکادمی توانگری تلاش میکنیم تا بهترین و کاربردی ترین مطالب را در مورد NLP – اینیاگرام – متد سیلوا– عزت نفس و اعتماد به نفس – اصول علمی و عملی برنامه ریزی و هدف سازی _ مدیریت زمان – ارتباط موثر و در کل مهارت های فردی را در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم .

مهمترین موضوعات :
لطفا اطلاعات خصوصی یا مواردی همچون شماره تماس ، اطلاعات شخصی و شماره پیگیری خرید خود را در بخش نظرات به نمایش قرار ندهید .
تمامی محصولات آموزشی ارائه شده در وبسایت مجموعه آکادمی توانگری به مدت یک ماه دارای گارانتی برگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت مشتری میباشد.
فقط واریز وجه به حساب بانکی اعلام شده به نام وحید قنبریان نائینی مورد تایید میباشد و دقت بفرمایید که از واریز وجه به حساب های دیگر خودداری فرمایید.در صورت واریز وجه به حساب به نامهای سایر اشخاص مسئولیت به عهده خریدار است.
جهت ارتباط بهتر و پاسخگویی بهتر ما لطفا آدرس ایمیل خود را با دقت در قسمت عضویت در سایت وارد کنید.
هر گونه تبلیغ توسط کاربران در قسمت نظرات و سایر قسمت ها ممنوع میباشد و مجموعه آکادمی توانگری هیچ مسئولیتی در مورد تبلیغات غیر رسمی کاربران در قسمت نظرات ندارد.

محصولات مجموعه آکادمی توانگری
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مجموعه فرهنگی آموزشی آکادمی توانگری را دارند، حتما محتوای این توافق نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت بفرمایند.
بند ۱
همراهان عزیز برای عضویت در وبسایت مجموعه فرهنگی آموزشی ادب دانش دقت با مراجعه به قسمت عضویت در سایت نام کاربری و ایمیل خود را وارد کرده و آن را حفظ نمایید ، همچنین در صورت فراموشی رمز میتوانید در سایت برای بازنشانی رمز اقدام نمایید.
عضویت در وبسایت مجموعه آکادمی توانگری رایگان میباشد.
بند ۲
مراحل خرید از مجموعه فرهنگی اموزشی آکادمی توانگری توسط کاربر
مرحله اول : بازدید از کالا ها و خدمات ارائه شده در وبسایت
مرحله دوم : پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کد تخفیف ) به صورت آنلاین توسط خریدار از طریق درگاه امن بانکی معرفی شده
مرحله سوم : ارسال کالا توسط گروه فرهنگی آموزشی آکادمی توانگری با پست یا ایمیل کردن فایل دانلودی به ایمیل ارائه شده توسط خریدار.
بند ۳
حق امتیاز تمامی کالاهای ارائه شده توسط گروه فرهنگی آموزشی آکادمی توانگری برای تهیه کننده ی اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری و یا سو استفاده های دیگر غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
بند ۴
مجموعه آکادمی توانگری اطلاعات زیر را به منظور آگاهی کاربر در اختیار آن ها قرار میدهد :
۱ – مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی محصول
۲- تعیین کلیه هزینه هایی که برای خریدار کالا بر عهده خریدار است .
۳- مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده .
بند ۵
اختلال درسرویس اینترنت و هر رویدادی که باعث شود محصول به خریدار نرسد موجب محفوظ ماندن حق خریدار خواهد بود.

مجموعه فرهنگی آموزشی آکادمی توانگری